O nás

      Už nás nebavily byznysy, kde jde hlavně o peníze, kde musíš kecat, abys byl úspěšný, kde děláš věci, které Tě nenaplňují, jen abys zaplatil nájem. A proto vznikl tento projekt.

Adam

Už 12 let se prodírám drsnými vodami obchodu v ČR. Na začátku to byla svačina, lidi kupovali všechno. Dalo se prodávat i po telefonu, s pár větami a příjemným hlasem jste se mohli stát nejúspěšnějšími prodejci a inkasovat potlesky a bonusy. Doba se ale mění. Hlavně díky internetu a konkurenci. Všeho je spousta.
Jak se dá dneska odlišit?

Věřím, že v dnešní době můžeš prorazit s kvalitním a poctivým produktem, že lidé začínají preferovat kvalitu nad kvantitou. Odlišit se dá taky tím, že pro Tebe uděláme první poslední, vyjdeme Ti vstříc, poradíme, budeme Ti věnovat čas, zvedneme telefon na dovolené i po 17. hodině. Prostě "skutečný klientský přístup" pro mě znamená, že se cítíš jako můj rovnocenný obchodní parťák.
Na toto jsem přišel sám. :) Trvalo to, ale věřím, že to je cesta, jak být hospodářem a dlouhodobě sklízet zaseté. Nemá smysl být lovec, který sice rychle kosí, ale zakrátko nemá co kosit.

Miluju zvířata všeho druhu - pesana nyní nemám, protože bydlíme v bytě a chtěl bych větší plemeno - ale časem určitě bude. Aktuálně mám micinu Ajlušku (hrozná kočka, která se nechá pohladit na třech centimetrech na hlavě, jinak nikde). Přesto ji zbožňujeme a ona nám za to neničí život. :) Dále se mnou byt obývá manželka (ta je ochočenější, nechá se hladit víc:) a 2 špunti ve věku 1,5 a 3,5 roku. Celá rodina mě maximálně podporuje a já to na oplátku dělám hlavně pro ně. Kdyby Tě o mně zajímalo víc, ptej se.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace