Pomáháme


Peníze jsou dnes důležité, o tom žádná. Adam s to mají ale tak, že radši dárky třeba na Vánoce dávají, než dostávají. Jedna z prvních myšlenek tohoto projektu byla pomoc potřebným němým tvářím. Peníze jsou pro nás "energií", která může pomoci změnit věci k lepšímu.

Jak pomoc probíhá?

Každý měsíc vylosujeme z pečlivě vybraných útulků a institucí, které pomáhají zvířátkům v nouzi, jednoho výherce a tomu předáme 10 % z našich měsíčních zisků – buď formou potřebného vybavení a krmení, nebo finanční částkou na jejich transparentní účet.

Komu pomáháme?

Tento měsíc bude štěstěna rozhodovat mezi O.S. Šance zvířatům a Dočasná či dlouhodobá péče u Milany Mackové.

Šance zvířatům, z.s. - "Jsme parta lidí, kteří se rozhodli pomáhat zvířatům tak trochu JINAK :) Snažíme se ke zvířatům přistupovat individuálně, zvířata jsou v domácích depozitech našich členů a dobrovolníků, a tak do nových domovů odcházejí opravdu řádně vymazlená, socializovaná, a především víme o jejich povaze maximum, což nám umožňuje najít pro ně ten ideální domov. Začínali jsme především pro pejsky z množíren, jimž se věnujeme, avšak časem jsme nemohli zůstat lhostejní ke kočičímu tsunami opakujícímu se několikrát do roka. Proto se snažíme především o osvětu a kastrace koček v našem regionu. Všem moc děkujeme za jakýkoliv způsob podpory! Tým Šance zvířatům"

Dočasná či dlouhodobá péče u Milany Mackové - Milana se stará o to, aby pejsci bez domovů našli nové páníčky. Dočasně nebo dlouhodobě se stará průměrně o 17 psů, ale sešlo se jich tam i 24. :-) Peníze se jí hodí třeba na faktury od veterináře, granule, konzervy a pamlsky. ​Budeme rádi, když jí společně pomůžeme.

Azyl pes - útulek pro psy - "Zvířátkům pomáháme už od roku 1992. Sídlíme v Krásném Lese ve Frýdlantském výběžku. Našli jsme za ta léta domov pro 4000+ pejsků a 200+ kočiček. Nyní se o útulek staráme ve třech (Katka, Renata a Martina). Je to vcelku náročné, proto potřebujeme pomoc hodných lidí. Ať už se jedná o “brigádu” přímo u nás, nebo pomoc finanční či ve formě darování různých potřebných věcí. Naším posláním je pomáhat čtyřnohým bytostem, kterým lidská nerozvážnost, krutost a sobeckost způsobuje hluboké jizvy v jejich životě. Děkujeme!"

HAFo naděje o.s. - "Už od roku 2012 pomáháme opuštěným, nemocným, týraným nebo zraněným zvířátkům. Jsou to hlavně pejsci, o které se staráme v domácích podmínkách. Naším hlavním cílem je jejich umístění do dobrých rukou, které je budou pořád hladit a ňuflat. :) To se nám vcelku daří a již jsme umístili přes 100 pejsků a kočiček. Budeme rádi za jakoukoliv pomoc a podporu z vaší strany. O HAFo naděje se staráme hlavně s přítelem při našich hlavních pracích. Více informací najdete na našem Facebooku či webu. Moc děkujeme! Tým HAFo naděje." 


Na 3 další měsíce je výherci pozastavena účast ve slosování, aby měli ostatní šanci a bylo to fér. Pokud bys věděl o někom, kdo by potřeboval pomoci a zasloužil si naši podporu, dej nám vědět na mail. Spojíme se s Tebou a probereme to. Maximálně budeme losovat mezi deseti institucemi, proto dej vědět včas.

Má to smysl - pojď do toho s námi - udělej HafBoxem radost!
Díky!

Adam

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace